Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

JCVD - Jean Claude Van Damme

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 JCVD - Jean Claude Van Damme prej Sun Sep 11, 2011 7:52 am

Admin


Admin
Në mes të prob­le­meve me taksa dhe luftës me gruan për kujdestar­inë e vajzës së tij, këto janë kohë të vështira për yllin e filmit ku dhe Steven Sea­gal i merr rolin në një nga fil­mat e tij. Në Jvcd, Jean-Claude Van Damme kthe­het në vendin e lind­jes së tij për të kërkuar paqe dhe qetësi ku nuk e gëzonte në Shtetet e Bashkuara.Shiko Online:

http://www.zshare.net/video/9433025487225b42/
novamov.com/video/wmfb6bhgdzob0
videobb.com/video/kEWx7D4TbLgLLinku per shkarkim:

multiupload.com TVX1FE4KAJ
multiupload.com MU_TVX1FE4KAJ
multiupload.com DF_TVX1FE4KAJ
multiupload.com UK_TVX1FE4KAJ
multiupload.com UH_TVX1FE4KAJ
http://www.zshare.net/download/9433025487225b42/http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi