Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Crazy on the Outside

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Crazy on the Outside prej Sat Sep 03, 2011 6:56 pm

Admin


Admin
Ky film bën fjalë për një ish të bur­go­sur i cili ka vështirësi të bëjë një jetë nor­male pas dal­jes nga burgu. Ai kaloi tre vjet pas hekurave, pasi u kap duke kryer një krim dhe duke u rrahur për shokun e tij shumë më të rrezikshëm.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=J1UN3YGJ
novamov.com/video/as75z3xrdtvitLinku per shkarkim:

megaupload.com J1UN3YGJ

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi