Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Kung Fu Panda 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kung Fu Panda 2 prej Tue Aug 30, 2011 6:46 pm

admini mi qin mot


Admin

Po (Panda) Dhe grupi i ri i Kung Fusë dhe legjendat e vjetra bashkohen se bashku që ta mundin një armik të vjetër që ishte Zoti Shifu , i cili krijoi një armë dhe donte ta shtiente në dorë gjith kinën dhe botën , pasi që ai i kishte mbytur prindërit Posë (Pandës) ai iu hakmirret


Shiko Online :
http://www.flvz.com/video/acc49c78f4525f587b409efcde4aa67b.html
http://www.movshare.net/video/zjok6f763axr9
http://www.tomwans.com/video/786d653da8a810a036075d1a1b0f989c/kung_fu_panda_2
http://www.divxstage.net/video/jvksb8inp2vgm


Linku Per Shkarkim :

multiupload.com LB7V18RR52
http://www.zshare.net/download/91016413443ae19e/
fileserve.com mDwRTdP
http://qshare.com/get/956193/kung-fu2_arc.avi.

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi