Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

17 Again

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 17 Again prej Sat Sep 03, 2011 9:00 am

admini mi qin mot


AdminKy film flet per nje djale te cilit jeta nuk i eci ashtu sic donte, dhe desh­i­ron qe te kthe­het pas ne shkolle te mesme per ta ndryshuar. Ai zgjo­het një ditë dhe është shtatëm­bëd­hjetë përsëri
dhe merr mundës­inë për të rishkruar jetën e tij.


Shiko online :
novamov.com/video/kemdp2o6t1feg
videobb.com/video/1Uro4iGabJJM


Linku per shkarkim :
megaupload.com 728RB63X

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi