Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Mean Girls 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mean Girls 2 prej Sat Sep 03, 2011 8:13 am

admini mi qin mot


Admin

Johanna “Jo” Mitchell eshte nje 17-vjecare, e cila jeton me babain e saj, i cili punon si nje garues me makina per NASCAR. Diten e pare te shkolles, ajo shpjegon se do ta shmange dramen e shkolles se mesme. Me pas ajo prezantohet me klishene me te famshme ne shkolle, “The Plastics” . Kete here “The Plastics” perbehet nga Amanda “Mandi” Weatherly, nje vajze e basur e cila jeton afer shtepise se Jo; Chastity Meyer, nje vajze bjonde, e cila lidhet me cdo djale qe takon ; dhe Hope Plotkin.Shiko online :
novamov.com/video/h2mwy3n6hha0v


Linku per shkarkim :
megaupload.com GN9ZD6PG

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi