Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

South Park

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 South Park prej Fri Sep 02, 2011 9:42 pm

Admin


Admin
South Park është një film i animuar me katër gojëndyrë në klasën e 3, Stan, Kyle, Kenny dhe Cartman. Ngjarjet ndodhin në qytetin Kolorado të South Park, ku ndodhin gjëra të pazakonta. Filmi është i bazuar në filmin e shkurtër nga Trey Parker dhe Matt Stone, “Fryma e Krishtlindjeve”Shiko Online:

novamov.com/video/ktcq0fl7eylnoLinku per shkarkim:

http://www.zshare.net/download/766907026fb72f48/

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi