Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Alvin and the Chipmunks

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Alvin and the Chipmunks prej Fri Sep 02, 2011 9:13 pm

Admin


Admin
Një kom­poz­i­tor me emrin Dave Seville arrin suk­sese të medha kur ai gjen një grup të shkëlqyer të muzikës… ketrushat: Alvin (udhëhe­qës i djal­lëzuar), Simon (i mençuri) dhe topo­laku i ndieshëm Teodor.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=3RDD48B4
novamov.com/video/139kuzuj3js8p
videobb.com/video/0tVJLlGLviPnLinku per shkarkim:

megaupload.com 3RDD48B4

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi