Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Notebook

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Notebook prej Fri Sep 02, 2011 8:08 pm

Admin


Admin
Një djalë pasio­n­ant dhe i var­fër bie në dashuri me një vajzë të pasur dhe i jep asaj një ndjenjë lirie. Shumë shpejt ato do të nda­hen dhe shkaku do të jetë klasa e ndryshme shoqërore të cilës ato i përkasin.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=ME04PG32
novamov.com/video/y65btinc4ytigLinku per shkarkim:

megaupload.com ME04PG32

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi