Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Proposal

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Proposal prej Fri Sep 02, 2011 7:53 pm

Admin


Admin
Për tre vjet, Andrew Pax­ton ka qenë si një rob asis­tent i Mar­garet Tate, redak­tore e një shtëpije botuese në New York. Kur Margaret-it, kanadezes, i skadon viza, ajo bën një plan se si ti propo­zoj për që të mar­to­het me Andrew, ky do të pra­noj nëse ajo i bën një pro­movim. Një agjent skep­tik i “Ins” zoto­het për ti provuar të dy në çdo të Hënë që vie. Andrew ka një plan që të flu­turoj për në shtëpi atë fund­javë për ditëlind­jen e gjyshës së tij të 90të, pra Mar­garet shkon me të në Sitka të Alaskës, ku babai, mami dhe grami e presin. Familja ten­siono­het rreth Andrew dhe babai të tij, ish e dashura e tij se pëlqen Margaret-in„…Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=7LJN6910
novamov.com/video/k5bx0206h4091Linku per shkarkim:

megaupload.com 7LJN6910

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi