Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Sorcerers Apprentice

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Sorcerers Apprentice prej Thu Sep 01, 2011 1:06 pm

admini mi qin mot


Admin

Një magjistar i kohrave moderne, Balthazar Blake rekruton një djalosh të zakonshëm që ta ndihmojë në mbrojtjen e qytetit të New York nga kundërshtari i tij, Maxim Horvath. A do t’ia dalin ata te mposhtin Maxim Horvath dhe te shpetojne qytetin? Gjithca varet nga djaloshi i ri.shiko online :
2gb-hosting.com/v/a653483d99dcfa8830cd8d396cb9d5c6/c5aa4427fd4634f.avi.html
thepiratebay.org 5987093Linku per shkarkim :
megaupload.com M7UXUSLU

http://rripagjum.albanianforum.net

2 shum filem i fort o gzim teper e kom paa :D prej Thu Sep 01, 2011 3:02 pm

Admin


Admin
shum filem i fort o gzim teper e kom paa Very Happy

http://rripagjum.albanianforum.net

3 hahah thnxx prej Thu Sep 01, 2011 7:35 pm

admini mi qin mot


Admin
edhe unn e kumm paa !

http://rripagjum.albanianforum.net

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi