Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Heavy

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Heavy prej Wed Aug 31, 2011 7:55 pm

admini mi qin mot


Admin

Gjatë një rutinë hit, "çizme" Mason (Gary Stretch) mëson një hit ka qenë vendosur në jetën e tij, kur një polic shtrembër, Dunn (Vinnie Jones), mundohet për ta vrarë. Ndërsa duke kërkuar hakmarrje e tij, sekretet mbahen të fshehura janë të ekspozuara dhe nuk soditës të pafajshëm është i sigurt si plumba fluturojnë. Në këtë botë ku ju mund të besimit askush, të gjitha bastet janë jashtë!Shiko ONLINE :
http://www.movshare.net/video/7a2799u6l7m74
http://www.flvz.com/video/72d2dc431fef8c8ff11a35b6b1e016ae.html
http://www.divxstage.net/video/89ytbi50gbhph
http://www.tomwans.com/video/ac2edea50d574ea57007eaa50402d5ba/heavy


Linku per SHKARKIM :
multiupload.com B207XEM5XO
http://www.zshare.net/download/84552847217176d0/
fileserve.com shEpqMu
http://jumbofiles.com/8vwej1hdxbbi
http://www.qshare.com/get/947901/heavy.avi.html
http://uploadbox.com/files/4a06e79e42
http://www.slingfile.com/file/6ouuuk

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi