Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Shinjuku Incident

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shinjuku Incident prej Wed Aug 31, 2011 6:38 pm

Admin


Admin
Në Kinë, të varfërvIT Në Tietou punëtorët riparjnë traktorë dhe mungon e ëmbla e tij Xiu Xiu tij, kthehet në Japoni, ajo asnjëherë nuk ka dërguar ndonjë lajm në familjen e saj apo të tij ...


Shiko Online:

http://www.movshare.net/video/brdin14vxu95h
http://stagevu.com/video/lyflyqevxzhr
http://www.flvz.com/video/8b9b47d01f7b97dbce664bec828d0e6d.html


Linku per shkarkim:

multiupload.com 2W76CXO9UE
http://www.zshare.net/download/81479655a78986b7/

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi