Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

17 Again

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 17 Again prej Wed Aug 31, 2011 12:16 pm

Admin


Admin


Ky film flet per nje djale te cilit jeta nuk i eci ashtu sic donte, dhe desh­i­ron qe te kthe­het pas ne shkolle te mesme per ta ndryshuar. Ai zgjo­het një ditë dhe është shtatëm­bëd­hjetë përsëri dhe merr mundës­inë për të rishkruar jetën e tij.


Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=L4X5WQD9


Linku per shkarkim:

megaupload.com L4X5WQD9

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi