Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Astro boy

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Astro boy prej Mon Aug 29, 2011 10:00 am

Admin


Admin


Vendosur në City Metro, Astro Boy është një robot i ri me fuqi të pabesueshme krijuar nga një shkencëtar i shkëlqyer nën imazhin e djalit që ai ka humbur. Në pamundësi për të përmbushur pritjet e njeriut të brengosur,heroi ynë nis një udhëtim në kërkim të pranimit, duke përjetuar dhe një tradhëti nga bota Nether e Gladiatoreve robot, para se ai të kthehet për të shpëtuar
Metro City dhe të pajtohen me atin që e kishte refuzuar atë.


Linku per shkarkim:

megaupload.com 2E1LAPG5

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi