Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

How To Train Your Dragon

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 How To Train Your Dragon prej Tue Aug 30, 2011 10:58 pm

Admin


Admin
Komedi aventurë është vendosur në botën mitike të vikingët trupmadh dhe dragons egra, bazuar në librin nga Cressida Cowell.Qendrat Historia rreth një të riu Viking, që jeton në ishullin e Berk, ku luftimet dragons është një mënyrë e jetës. Fillimi po vjen, dhe kjo është një shans tij për të provuar meritat e tij për të fisit të tij dhe të atit. Por kur ai ballafaqohet, dhe në fund të fundit të jenë miqtë,takon një dragua të plagosur, bota e tij kthyehet me kokë poshtë.Shiko Online:

videoweed.es 01j0k54nrskbz
novamov.com/video/0bedpev5klmouLinku per shkarkim:

http://webba-network.biz/train-dragon.avi

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi