Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Secret Circle (2011) [Sezona 1] Episodi 8 |Me Titra Shqip|

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admini mi qin mot


Admin


Bota e Kesi Blejk është kthyer kokëposhtë pas vdekjes misterioze të mamasë së saj në një aksident misterioz, duke e detyruar atë të shpërngulet dhe të jetoj me gjyshen e saj Xhein në një qytet të vogël në periferi të Washington.Ndërkohe që përpiqet te pershtatet me jetën e saj, Kesi shoqërohet me Dajana Meade e cila e njeh me shoqërin e saj misterioze.Gjërat fillojn të komplikohen kur ajo takon Adam, i dashuri i shoqes së saj me të cilin ndjen një lidhje të fuqishme. Ngjarje misterioze dhe të papritura do të vijojne në jetën e trazuar të adoleshentës Kesi BlejkShiko Online :
novamov.com/video/4f068353e3721
http://www.megavideo.com/?d=V3DV
videoweed.es 4f0685a3f19ee
videobb.com kF4eSdjvbsETLinku Per Shkarkim :
megaupload.com VS2YA2DC
fileserve.com hYXpMWn/Secret%20cIrcle%20sezona%201%20episoda%208.avi
depositfiles.com bmtwp64nw

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi