Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Planet Hulk

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Planet Hulk prej Tue Aug 30, 2011 10:51 pm

Admin


Admin


Hulk Planet shkrimtarit (dhe regjisor) Greg Pak na dërgoi këtë rimorkio për Hulk Planet - ngjarja më e madhe në vitet e Hulk! Kjo është një domosdoshmëri, e shohin si pak ka arritur të jam dal-të gjitha veprimet e Hulk Planet: Exile në një video të shkurtër bombastike.


Shiko Online:


novamov.com/video/7vp5ob36lkj1a


Linku per shkarkim:


http://www.wh-network.ws/ws/planet-hulk.php

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi