Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Godfather 3

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Godfather 3 prej Fri Jan 06, 2012 12:23 pm

ali123


AdminVito Corleone është koka e familjes mafioze Corleone. Djali i tij Michael sapo është
kthyer nga lufta e dytë botërore për të mos humbur martesën e motrës së tij me Carlo
Rizzi. E gjithë familja e Michael është e përfshirë në mafie ndërsa ai do një jetë
normale. Trafikanti i drogës Virgil Sollozzo kërkon mbrojtje nga familja Corleone por
Don Corleone nuk bie dakort me të dhe Sollozzo i zhgënjyer urdhëron të vrasin Don
Corleone i cili me pak fat arrin të mbijetojë. Por plagosja e të atit do ta bëjë Michael
të dhunshëm dhe në kërkim të hakmarrjes


Shiko online :
http://dontsleep.al/a299.html
http://dontsleep.al/a300.html

Linku per shkarkim :
megaupload.com JSZBUJ4I
fileserve.com DkC38y6
http://www.zshare.net/download/9798248404473bee/

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi