Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Hachiko: A Dog Story

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hachiko: A Dog Story prej Wed Jan 04, 2012 7:12 pm

Admin


Admin

Përshkrimi: Në Bedrixh, profesor Parker Uillson gjen një qen të braktisur tek stacioni i trenit dhe e merr në shtëpi me qëllim që t’ja kthejë qenin pronarit. Ai zbulon se qeni është një Akita dhe i vendos emrin Haçiko. Gjithsesi, askush nuk e kërkon qenin kështu që familja e tij vendos që ta mbajë Haçin.
Shiko Online :

http://adf.ly/31cIo
www.Filmi.Im.html" target="_blank" rel="nofollow">http://filmi.im/te%20tjera/shiko_online/Hachiko-A-Dog-s-Story-HD-www.Filmi.Im.htmlLinku per Shkarkim :

http://adf.ly/31cMq
www.Filmi.Im.mp4|792917|R~13786A5ECE730C2D400EED08CB8494CE|0|0" target="_blank" rel="nofollow">https://rapidshare.com/#!download|29tl4|2648628218|Hachiko-A-Dog-s-Story-HD-www.Filmi.Im.mp4|792917|R~13786A5ECE730C2D400EED08CB8494CE|0|0

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi