Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Monte Carlo

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Monte Carlo prej Wed Jan 04, 2012 6:27 pm

Admin


Admin
Tre vajza të reja po bëjnë pushime në paris Paris. Por ato e gjejnë veten të larguara për në Monte Carlo pasi njëra nga vajzat ngatërrohet për një trashgimtare Britanike.

Regjia : Thomas Bezucha
Skenari : Thomas Bezucha , April Blair
Premiera : 1 Korrik 2011
Në role kryesore : Selena Gomez, Leighton Meester dhe Katie CassidyShiko Online :

videobb.com tdTUIvVgzAMZ
http://www.megavideo.com/?d=FOEWTA4M
novamov.com/video/4ee9db908eac2
videoweed.es 4ee9f680d97c8Linku per Shkarkim :

multiupload.com IS5TZIM764
megaupload.com FOEWTA4M
depositfiles.com ebvyp1yre
fileserve.com T9eXHGx/monte%20carlo%202011.avi

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi