Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Fright night

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fright night prej Wed Jan 04, 2012 9:56 am

ali123


Admin

Nje adoleshent dyshon qe fqinji i tij eshte nja vampir.

Regjia : Craig Gillespie
Skenari : Marti Noxon , Tom Holland
Premiera : 19 Gusht 2011
Në role kryesore : Anton Yelchin, Colin Farrell dhe David Tennant


shiko online :
novamov.com/video/4ef28c5489659
http://www.megavideo.com/?d=YS4EHWKX
videobb.com 8ukM2RgfQbxG
videoweed.es 4ef2a74595af5


Linku per shkarkim:
multiupload.com R911HIMCPD
megaupload.com YS4EHWKX
depositfiles.com oc6a65p0s
multiupload.com FS_R911HIMCPD

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi