Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

A Christmascarol

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A Christmascarol prej Fri Dec 30, 2011 10:50 am

admini mi qin mot


Admin
Shiko:
Trailer
Një tregim i animuar i romanit klasik te Charles Dickens për një epokë viktoriane, në një udhëtim të vetë-shpengimit për mirësjellje, dhe disa shfaqje misterioze te Krishtlindjeve.Shiko online :
putlocker.com 8DE68C266A5E69A0
videobb.com/video/NK2nrpuFF580
videozer.com z9X86Linku per Shkarkim :
multiupload.com MU_9N9MQRSPW3

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi