Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

I am number four

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I am number four prej Sun Aug 28, 2011 7:14 pm

Admin


AdminJohn është një fatkeqësi e jashtëzakonshme, maskimin identitetin e tij të vërtetë dhe të kaluar si një nxënës të shkollës së mesme tipike të evitoj një armik vdekjeprurëse që kërkojnë të shkatërrojnë atë. Tre si ai tashmë janë vrarë ... ai është numri katër.
Linku per shkarkim:


megaupload.com 20YGXAGE

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi