Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

A Nightmare On Elm Street

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A Nightmare On Elm Street prej Sun Sep 11, 2011 7:28 am

Admin


Admin
Një ikon e hor­rorit i ri-imagjinuar Freddt Krueger, një vrasës ser­ial që për­dorë një dorëz me katër brisqe nguli­tur në gish­tat e tij dhe vret njerëzit në ëndr­rat e tyre, duke rezul­tuar në vdek­jen e tyre në realitet.Shiko Online:

http://www.zshare.net/video/943949541749eab5/
novamov.com/video/hkgyhp8pjx1p9
videobb.com/video/rrAX0hThxkOSLinku per shkarkim:

multiupload.com WMB006QA14
multiupload.com MU_WMB006QA14
multiupload.com UK_WMB006QA14
multiupload.com UH_WMB006QA14
multiupload.com DF_WMB006QA14
http://www.zshare.net/download/943949541749eab5/

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi