Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Lightning Thief

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Lightning Thief prej Wed Sep 07, 2011 10:26 pm

Admin


Admin
Kur rrufeja në qiell të tij vid­het, Zeus aku­zon birin e Posei­don, Percy Jack­son, dhe i jep Posei­don 14 ditë për ta kthyer atë, përndryshe ai do fil­loj një luftë kundër vllai të vet. Ndërkohë i riu, Percy, i cili eshte ‘dyslexic’ dhe ka “adhd” shkon ta vizioj muzeun e artëve të krye­qytetit, ku aty sul­mo­het nga Fury i cili masko­het si mësuesi i tij. Miku i tij i gjym­tuar Grover tre­gon se Percy është një gjys­mëperendi dhe se ai është mbro­jtësi i tij, dhe mësuesi i tij z.Brunner i jep atij një laps duke i thënë se kjo është një armë e fuqishme. Ata shko­jnë në shtëpin e Percy dhe sëbashku me maman e tij Sally ata ikin me mak­inë në kampin Half-Blood. Megjithatë Sally sul­mo­het nga një Mino­taur dhe zhduket para se Percy ta ndih­moj atë. Në kamp, Percy bëhet shok me Anna­beth e mrekul­lueshme, kur ata sul­mo­hen nga Hades i cili dësh­i­ron rrufe­jen për vete, Percy zbu­lon se mami i tij është në ferr me Hades. Percy ven­dos që të udhë­toj në një kërkim të rrezik­shëm që të rig­jej rrufe­jen dhe maman e tij…Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=X2GRLMUF
novamov.com/video/iwdrzagu40iukLinku per shkarkim:

megaupload.com X2GRLMUF

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi