Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Street Fighter: The Legend of Chun Li

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Street Fighter: The Legend of Chun Li prej Wed Sep 07, 2011 10:22 pm

Admin


Admin

Kur një fëmijë, Chun-Li është dësh­mitare e rrëm­bimit të babait të saj nga krim­ineli M.Bison. Kur ajo të rritet, ajo shkon në kërkim për hak­mar­rje dhe bëhet e famshme për luftimin e krimit në uni­versin e “Street Fighter”.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=7HO8Q9HV
novamov.com/video/8rjlu1xnshl9jLinku per shkarkim:

megaupload.com 7HO8Q9HV

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi