Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Stake Land

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Stake Land prej Wed Sep 07, 2011 10:13 pm

Admin


Admin
Mar­tin ishte një djalë nor­mal adolesh­entë para se vendin ta kapi një katas­trofës ekonomike dhe politike. Një epi­demi vam­pire përf­shin të gjithë vendet e qytetet ku brak­tisen me të mëdha, situata kalon në një Mister, vrasje tor­tu­ruese, vam­pira mashtrues e gjue­tar, kjo bëhet për të marrë në mënyrë të sig­urtë Mar­tin në veri të Kanadës, në kon­ti­nen­tit e ri të Eden.Shiko Online:

http://www.zshare.net/video/93827669cde55d71/
novamov.com/video/zlgyolobjhf7s
videobb.com/video/BHjW4RQyfJakLinku per shkarkim:

multiupload.com GUI15QQ00K
multiupload.com MU_GUI15QQ00K
multiupload.com DF_GUI15QQ00K
http://www.zshare.net/download/93827669cde55d71/
multiupload.com FC_GUI15QQ00K

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi