Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Caged - Captifs

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Caged - Captifs prej Wed Sep 07, 2011 10:02 pm

Admin


Admin
Caged (frëngjisht: Cap­tifs) është një film francez hor­ror drej­tuar dhe bashkë-shkruar nga Yann Gozlan. Filmi është për një grua me emrin Car­ole që është e trau­ma­tizuar, pasi duke parë Laura mikën e saj të vrarë nga një qen njëzet vjet më parë. Car­ole punon si punë­tore e ndih­mës në ish-Jugosllavi dhe fil­lon ta lë Kosovën me dy bashkë-punëtorët, por rrugës hum­basin dhe rrëm­be­hen nga një grup i njerëzve të maskuar të cilët mer­ren me trafikimin e organ­eve njerëzore.


Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=CC71XPP5
novamov.com/video/9l54loqsk2dog
videobb.com/video/S0ioQxJxdLN7Linku per shkarkim:

megaupload.com CC71XPP5

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi