Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Inglourious Basterds

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Inglourious Basterds prej Mon Sep 05, 2011 8:12 pm

Admin


Admin
Në një vënd të pushtuar prej nazistëve në Francë gjatë luftës së dytë botërore,një grup amerikano-izraelitësh përhapin frikë në kampin nazistduke u rrjepur kokën dhe duke i vrarë brutalisht ushtarët nazistë.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=UCS1QYD7
videobb.com/video/8pwh3AW94cuY
putlocker.com A09B0FD2028BF2D6
videoweed.es 4e3f41ba64382
http://www.vidxden.com/8ik879juribr/Inglourious_Basterds_www.fiksohu.com.avi.htmlLinku per shkarkim:

megaupload.com UCS1QYD7
fileserve.com S938ED9
filesonic.com Inglourious%20Basterds%20www.fiksohu.com.avi
putlocker.com A09B0FD2028BF2D6

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi