Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Love and Other Drugs

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Love and Other Drugs prej Mon Sep 05, 2011 12:31 pm

admini mi qin mot


Admin
Megi dëshiron të jetë një “shpirt” i lirë dhe të mos lejojë asnjeri dhe asgjë që ta bëjë për vete. Por ajo takon shpirtin e saj binjak, Xhemin i cili është goxha i aftë me femrat. Megi dhe Xhemi shumë shpejt do të gjenden nën ndikimin e drogës më të fuqishme: dashurisë.Shiko online :
http://www.movshare.net/video/4d7011e57fbad
2gb-hosting.com/v/636015a6f5e90922e2973f1b5ec2cda1/9b729c53fdc6bee.avi.html
videobb.com/video/ZtCUB3AlVLvD


Linku per shkarkim :
http://filma.nuzoka.com/03-11/love.avi

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi