Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Iron Man 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Iron Man 2 prej Sun Sep 04, 2011 7:30 pm

Admin


Admin
E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Stark (dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë teknologjinë e tij me ushtrinë.Nje Armik te fuqishem ka perpara ,do e perballoje ai……Shiko Online:

videobb.com/video/pNqSRjkJYyJdLinku per shkarkim:

fileserve.com R67PTeQ%3Cbr%20/%3E
megaupload.com NEZDQFP5

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi