Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Wolfman

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Wolfman prej Sun Sep 04, 2011 7:11 pm

Admin


Admin
Lawrence Talbot, një fisnik i përhumbur, i kthen familjes së tij pronat e tyre pasi vëllai i tij zhduket. Më pas ai bashkohet me babain e tij për të gjetur të vellain dhe zbulon një fat të tmerrshëm për veten e tij. Ai gjithashtu mëson se një krijesë e egër po i vret banorët një nga një dhe një inspektor i dyshimtë, inspektori Aberline ka ardhur të hetojë këto vrasje të mistershme.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=OIA4WV65
videobb.com/video/KCyfQVJXy2KkLinku per shkarkim:

fileserve.com aX33G9d%3Cbr%20/%3E
megaupload.com OIA4WV65

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi