Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Green Zone

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Green Zone prej Sun Sep 04, 2011 6:59 pm

ali123


Admin


Ngjarjet ndodhin në Irak, gjatë pushtimit në vitin 2003 ku Komandanti Roy Miller dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë armët e shkatërrimit në masë të cilat justifikonin praninë e trupave amerikanë aty. Veterani i CIA, Marty i thotë Miller që nuk ekziston asnjë armë e tillë dhe ato janë vetëm një justifikim për Amerikën që të instalojë pompat e naftës në Irak. Miller i vërteton fjalët e agjentit të CIA dhe përpiqet që ti tregojë botës për mashtrimin e Bush.


Shiko online :
http://likefiles.com/y0v6pxosp3ep/YouAgain[2010].flv.html
2gb-hosting.com/v/649da67deac58dc0bb577f58d86cbc24/eeeecd2f3288f52.flv.html


Linku per shkarkim :
freakshare.com YouAgain-AlbMovi.com.flv.html
http://www.enterupload.com/evi5aky4bjkb/youagain.flv.html
http://www.keepfile.com/6u7kyuaoaqe5/youagain.flv

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi