Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Takers

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Takers prej Sun Sep 04, 2011 6:56 pm

ali123


Admin


Një skuadër e mirë organizuar grabitësish bankash, përfshirë Gordon Jennings (Idris Elba), John Rahway (Paul Walker), AJ (Hayden Christensen), vëllezërit Jake (Michael Ealy) dhe Jesse Attica (Chris Brown) e përfunduan punën e tyre të fundit me sukses. Kjo i çoi ata drejt një jete luksi. Ndërkohë ato fillojnë të planifikojnë punën e tyre të ardhshme. Kur Ghost (Tip T.I. Harris), një ish-anëtar i skuadrës tyre, lirohet nga burgu ai e bind grupin që të sulmojë një makinë të blinduar që mban 20 milion $.


Shiko online :
http://www.movshare.net/video/4d38b9386a7ec
videobb.com/video/5MpCvzbR42WE
2gb-hosting.com/v/1a778c76fbb68df6f98cff4bc23bbd8a/920ae4093c79916.flv.html


Linku per shkarkim :
fileserve.com 4rj7Hka
http://www.enterupload.com/vja5cl7s5iaq/takers.flv.html
http://www.keepfile.com/ghx0l8mckgei/takers.flv
duckload.com takers.flv

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi