Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

127 Hours

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 127 Hours prej Sun Sep 04, 2011 6:44 pm

ali123


Admin


Një alpinist bllokohet nga një gur në një nga shpellat afër Moab, Utah dhe është i detyruar të marrë masa jo dhe shumë të dëshiruara që të mbijetojë.


Shiko online :
http://www.movshare.net/video/4d52f2ce6ef14
videobb.com/video/N6ocCwMBhOXs


Linku per shkarkim :
freakshare.com 127.Hours.2010.DVDSCR.AC3.XViD-T0XiC-iNK.avi.html

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi