Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Super 8

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Super 8 prej Sun Sep 04, 2011 6:27 pm

ali123


AdminPasi bëhen deshmitarë të një aksidenti me tren, një grup shokësh në verën e vitit 1979 fillojnë të vënë re ndodhi të pazakonta në qytetin e tyre të vogël, dhe fillojnë të hetojnë fenomenin e frikshëm.


Shiko online :
videobb.com dZH3MxrPlW9f
2gb-hosting.com/v/caadc3470070159388e4702b21286241/b1dd735276769c0.avi.html


Linku per shkarkim :
megaupload.com NCVJHOFE
freakshare.com Super-8-TS-XViD-v2---IMAGiNE_xvid.avi.html

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi