Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Hurt Locker

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Hurt Locker prej Sun Sep 04, 2011 7:44 am

admini mi qin mot


Admin
Kur William James bashko­het me Kom­pan­inë Bravo në Irak, ato kanë edhe një muaj për të qën­druar në detyrë. Ai është në njës­inë e bom­bave dhe do zëvendë­sojë Matt Thomp­son, i cili është vrarë duke çaktivizuar një bombë të improvizuar. James i pëlqen detyra që ai ka por kur ato që di duhet ti tre­gojë në fushën e bete­jës gjithçka bëhet më e vështirë. Ndërsa pjesa tjetër e skuadrës do vetëm të mbi­je­tojë edhe ato pak ditë që kanë mbe­tur dhe të largohen.Shiko online :
novamov.com/video/lal7szr5bmpk2
http://www.megavideo.com/?d=DH3FEZ4C


Linku per shkarkim :
megaupload.com DH3FEZ4C

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi