Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Fast And Furious 4

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fast And Furious 4 prej Sun Sep 04, 2011 7:39 am

admini mi qin mot


Admin
Kur Dominic Tor­reto u infor­mua se e dashura e tij u vra, ai kthe­het në Los Ange­los për të gje­tur vrasësin. Ndërkohë, shoku i tij dhe ish-agjenti i FBI-së, Brian Con­nor, i vihen pas për të kapur Bragën mis­te­ri­ozë i cili punon si shofer i maskuar. Domi zbu­lon se Lettz ishte vrare duke punuar si ndër­lid­hëse për Braga dhe ai ven­dos që të bashko­het me bandën e tij dhe ta gjej vrasësin.Shiko online :
novamov.com/video/piro9kkr16euv
http://www.megavideo.com/?d=55CLENRNLinku per shkarkim :
megaupload.com 55CLENRN

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi