Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

As Good as Dead

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 As Good as Dead prej Sat Sep 03, 2011 9:08 pm

Admin


Admin
[flash][/flash]

Duke kerkuar hak­mar­rjen per vras­jen e udhe­he­qe­sit te tyre fetar, te bindurit fun­da­men­tal rrem­bejn dhe tor­tur­o­jne njeriun qe ata men­do­jne qe eshte pergjeg­jes, por moskup­ti­met qe behen ne mes te drejtes dhe ide­ologjive ata i vene ne medyshje qe mund te kene ne dore njeriun e gabuar, ku ata per­fun­do­jne ne nje rruge tron­ditese pa kthim.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=PCTBB9TS
novamov.com/video/h7j9xkoo7mjp0Linku per shkarkim:

megaupload.com PCTBB9TS

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi