Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Bank Job

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Bank Job prej Sat Sep 03, 2011 7:58 pm

Admin


Admin
Mar­tine i ofron Ter­ryt një avan­tazh të sig­urtë për një vjed­hje të një bankes në Baker Street – Lon­der, ajo (Mar­tine) ka objek­tiv një dhomë për kuti të depoziteve me vlerë mil­iona dol­larësh amerikanë dhe stoli të çmuara, por Terry dhe grupi i tij nuk e kup­tojn që në atë kutit fshi­hen sekrete të natyrës së pistë që do i fusin ata në një rrjet vdek­jeprues të korup­cionit dhe skandaleve.Shiko Online:


http://www.megavideo.com/?d=TPTC20KI
novamov.com/video/8cmwlfnibk0bt
videobb.com/video/zmr1Dotx6JnSLinku per shkarkim:

megaupload.com TPTC20KI

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi