Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

I'll Never Die Alone

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I'll Never Die Alone prej Sat Sep 03, 2011 7:52 pm

Admin


Admin
Një triller i dhun­shëm i ven­do­sur në një largësi në vendet e izolu­ara të rajonit të La Plata, Unë sdo të vdes e vetme është një his­tori e vështirë e bazuar në ngjarje të vërtet i hak­mar­rjes dhe përd­hu­nimit, të kry­era pa mëshirë ndaj një grupi vajzave.Shiko Online:

megaupload.com Y4YCLZG7Linku per shkarkim:

megaupload.com Y4YCLZG7

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi