Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Daybreakers

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Daybreakers prej Sat Sep 03, 2011 7:22 pm

ali123


AdminNë vitin 2019, një plagë ka trans for muar shu micën e njerëzve në vam pira. Ata bal lafaqo hen me një prob lem të madhë ku furniz imi me gjakë pakë so het, nërkohë një studi ues i cili është dhe ai vam pir, punon me një grup të fshe htë në mënyrë që ta shpë toj njerëzimin.


Shiko online :
novamov.com/video/2kr4sscujywni
http://www.megavideo.com/?d=XP1DVDQR


Linku per shkarkim :
megaupload.com XP1DVDQR

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi