Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Final

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Final prej Sat Sep 03, 2011 7:16 pm

ali123


Admin


Në qytezën e Rocky Branch, Texas, shtëpia e Workley do të bëhet e njo hur në inter net si “The Final”. Dane do të jetë kryetari i një grupi adolesh en tësh të cilët do të duan të hak mer ren ndaj viteve përulje prej stu den tëve të tjerë në shkol lën e mesme Hohn. Për të plan i fikuar këtë natë tmerri ato do të bazo hen në fil mat hor ror që kanë parë. Pasi kanë gati shtëpinë afër liqenit që xhax hai i Dane i la atij, Dane dhe shokët e tij, Jack, Ravi, Andy dhe Emily do të për gatiten për një natë që do ti lëjë tor tu rue sit e tyre të dëm tuar gjatë gjithë jetës… fizik isht dhe emocionalisht.


Shiko online :
novamov.com/video/vres35dn0ucho
http://www.megavideo.com/?d=K579W5S4

Linku per shkarkim :
megaupload.com K579W5S4

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi