Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Grudge 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Grudge 2 prej Sat Sep 03, 2011 7:14 pm

ali123


Admin


Në Tokio, një grua e re (Tam blyn) vihet në të njëjtin mal lkim mis te rioz që vuan motra e saj (Gel lar). Me një fuqi mbi naty rore, mbushet një per son me zemërim para se të përhapet në vik timën e saj të ardhme, një grup së bashku puno jnë që ti kup to jnë sekretet e tyre dhe tua shpë toj jetën.


Shiko online :
novamov.com/video/ijb1uwrwy1tit
http://www.megavideo.com/?d=5PLQTVUE


Linku per shkarkim :
megaupload.com 5PLQTVUE

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi