Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Collector

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Collector prej Sat Sep 03, 2011 7:11 pm

ali123


AdminPas një kohe të gjatë në burg, Arkin (Josh Stew art) e mbaron dën imin dhe gjen punë si mekanik. Megjithatë ai ven dos të vjedhë pronarin e tij që të mund të paguajë ish-gruan e tij (Daniella Alonso). Gjatë për p jek jes për të vjedhë shtëpinë e pronarit të tij ai së bashku me famil jen e pronarit e gje jnë vetën në mëshirën e “The Col lec tor”. Shtëpia kthe het në një labirint të mbushur me kur the. Ske nari është shkruar nga Mar cus Dun stan, i cili ka shkruar gjithashtu Feast dhe Saw IV.


Shiko online :
novamov.com/video/zrmr2w6wrzzup


Linku per shkarkim :
megaupload.com GCNTM4CB

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi