Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Hot Tub Time Machine

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hot Tub Time Machine prej Sat Sep 03, 2011 7:07 pm

Admin


Admin
Ky film ka në qëndër një grup shokësh të mërz­i­tur nga jeta e tyre prej të rri­t­uri: Adam (John Cusack) është brak­tisur nga e dashura; Lou (Rob Corddry) është njeri i qefit që s’di ku të gjejë qef; Gru­aja e Nick (Craig Robin­son) kon­trol­lon çdo veprim të tij; dhe i fik­suari i lojrave kom­pju­terike, Jacob (Clark Duke) që s’do të largo­het nga dhoma. Pas një nate të çmen­dur plot alkool në një vaske ato zgjo­hen në vitin 1986. Ky është shansi i tyre për të ndryshuar të ardhmen.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=5Q8BPUPO
novamov.com/video/c7bom5okinwk6Linku per shkarkim:

megaupload.com 5Q8BPUPO

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi