Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Mummy Returns 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Mummy Returns 2 prej Sat Sep 03, 2011 7:04 pm

ali123


Admin
Shumë vite më parë, në Egjiptin e lashtë, Kind Scor pian udhëhoqi një ushtri, por kur ai i shiti shpirtin e tij Anubis-it, u fshi nga his to ria. Tani është vetëm një mit.…apo është ai? Rick and Eve lyn O’Connell akoma vazh do jnë të zbu lo jnë objekte të reja, së bashku me djalin e tyre Alex i cili është vetë 8 vjeç. Ata zbu lo jnë bylyzykun e Anubis-it. Por dhe dikush tjetër po e kërkon atë. Prifti i lartë Imhotep dësh i ron të kthe het dhe njëher në jetë ta marri bylyzykun që ta kon trol loj ushtrinë e mbretit Scor pion. Ky nuk është prob lemi i vetëm. Imhotep ka tani Aleksin me bylyzykun e tij në dorë, ku nuk ka kohë të jetoj shumë.


Shiko online :
novamov.com/video/fvfaq9j4216t8
http://www.megavideo.com/?d=PBTMFQAB


Linku per shkarkim :
megaupload.com PBTMFQAB

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi