Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Karthik Calling Karthik

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Karthik Calling Karthik prej Sat Sep 03, 2011 6:59 pm

Admin


Admin
Lin­dur ne Delhi, por tashi jeton në Mum­bai, Karthik Narayan është punon­jësi më i abuzuar në një firmë ndër­timi, i dashu­ruar tinëz me arkitek­ten këm­bëg­jatë, Shonali Mukher­jee, e cila kalon mirë me një bashkëpunon­jës tjetër, Ashish. Pas bler­jes së një tele­foni të ri, Karthik merr një tele­fonat nga një zë mashkulli që i ngjan tij, që njofton atë për tmarr udhëzimet, i thotë që mos ti tre­goj askujt për këtë thirrje, dhe ai do të arrij suk­ses. Ai i ndjek këto udhëz­ime, i prak­tikon shum shpejt, ku dhe miqë­so­het me Shonali, dhe vazh­don me udhëzimet që i jep tele­fonuesi. Pasi Shonali ia bën të qartë qe e dashuron atë, ai e thyen prem­timin e tij,.…Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=KGRX1D8O
novamov.com/video/45jbwjg2cpafhLinku per shkarkim:

megaupload.com KGRX1D8O

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi