Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Green Hornet

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Green Hornet prej Sun Aug 28, 2011 5:43 pm

Admin


Admin
Film Përshkrimi: Hornet Gjelbër është një veprim-komedi 2011 superhero film, bazuar në karakterin e të njëjtin emër që kishte origjinën në një program të radio dhe 1930 ka shfaqur në serialet film, një seri televizive, libra komike dhe media të tjera. Drejtuar nga Michel Gondry, film yje Seth NIT, i cili bashkë-shkruar skenarin me Evan Goldberg. Mbështetja e aktorëve të përfshijnë Jay Chou si Kato, Christoph Waltz, Cameron Diaz, Edward James Olmos, David Harbour, dhe Tom Wilkinson.
Filmi u lirua në Japoni më 12 janar, 2011, dhe Amerika e Veriut, në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandës më 14 janar, 2011, në versionet përfshirë RealD Kinema dhe IMAX 3D.


Linku per shkarkim:

megaupload.com QQQ3G8IO

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi