Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Duece Bigalow: Male Gigolo

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Duece Bigalow: Male Gigolo prej Sat Sep 03, 2011 6:30 pm

Admin


Admin
Deuce Biga­low është shumë tërhe­qës, por për fatin e tij ai është vetëm një pas­trues akuar­i­umesh. Një ditë ai shkon tek një shoqërues i paguar i fem­rave ku ai kërkon nga ky që të kujde­set për peshqit e tij të çmuar, gjersa ai është në punë. Megjithatë, ai e bënë rrë­muj shtëpin dhe ka nevojë për para që ta rreg­ul­loj sa më shpejt. E vet­mja mënyrë është që të bëhet dhe ky një shoqërues i paguar për femra duke u marrë me një përzierje të paza­kontë të klien­tëve femra. Ai bal­lafaqo­het me disa prob­leme, edhe pse bie në dashuri me një nga klien­tet e tij të pazakontë…Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=KOCG0W8A
novamov.com/video/5a6jfukf874q3Linku per shkarkim:

megaupload.com KOCG0W8A

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi